ZIJ BEGELEIDEN JOU

Je bent hier:

Met hen naar een succesvolle werkplek!

Wie gaan jou begeleiden tijdens het parcours? Dat wil je weten voordat je begint! Op deze pagina vind je alle medewerkers van EEGA Plus. Zo krijg je direct een beeld met welke gedragscoaches, opleidingscoaches, werkbegeleiders en ondersteunend personeel je te maken krijgt. Met jou vormen deze medewerkers een team om tot een succesvolle werkplek te komen!

Gehele traject

Ronald Hulst

Manager Businessunit EEGA Plus
r.hulst@eegaplus.nl

Manon Honders

Werkcoach / Instroom Coördinator
m.honders@eegaplus.nl

Teamleider

Vincent Verhoef

Teamleider
v.verhoef@eegaplus.nl

Daan de Bie

Teamleider
d.debie@eegaplus.nl

Onderzoek

Ilse Schippers-Wessels

Onderzoek/trainer
i.schippers@eegaplus.nl

Janna Rosie

Loopbaanadviseur
j.rosie@eegaplus.nl

Watse Bonthuis

Loopbaanonderzoeker
w.bonthuis@eegaplus.nl

Sona Oosterman

Gedragscoach
s.oosterman@eegaplus.nl

Anne Louise v/d Meiden

Gedragscoach
a.vandermeiden@eegaplus.nl

Ontwikkeling

Hans Mul

Senior Opleidingscoach
h.mul@eegaplus.nl

Henk Steetsel

Werkbegeleider / Leermeester Plus
h.steetsel@eegaplus.nl

Wim van Velde

Werkbegeleider
w.vanvelde@eegaplus.nl

Ton Ekkelenkamp

Vakdocent
t.ekkelenkamp@eegaplus.nl

Mian Rouwhorst

Opleidingscoach
m.rouwhorst@eegaplus.nl

Kaira Kruitbosch

Trajectondersteuner
k.kruitbosch@eegaplus.nl

Jeroen Hengelaar

Trajectondersteuner
j.hengelaar@eegaplus.nl

Jodi Harms

Trajectondersteuner
j.harms@eegaplus.nl

Maud Schulte

Trajectondersteuner
m.schulte@eegaplus.nl

Werk

Mariëlle Simmelink

Senior Werkcoach
m.simmelink@eegaplus.nl

Marjolein Kloeze
Marjolein Kloeze

Werkcoach
m.kloeze@eegaplus.nl

Marit Hullen

Werkcoach
m.hullen@eegaplus.nl

Marieta Slinkman

Werkcoach
m.slinkman@eegaplus.nl

Anneleen Schimmel

Werkcoach
a.schimmel@eegaplus.nl

Will Nuruwe

Bandcoach
w.nuruwe@eegaplus.nl

Traineeship

Morris Merza

Trainee
m.merza@eegaplus.nl