Benieuwd wie jou gaan begeleiden in je traject naar werk? Hieronder zie je onze medewerkers. De opleiding –en werkcoach vormen samen met jou een team om tot een succesvolle werkplek te komen!

Gehele traject

Jurgen Stavast
Traject coördinator

E: j.stavast@eegaplus.nl

Ronald Hulst
Instroom coördinator

E: r.hulst@eegaplus.nl

Als je meer wilt weten over een traject bij EEGA Plus kun je contact opnemen met Ronald Hulst

E: r.hulst@eegaplus.nl

T: 06 – 20 54 68 75

Ronald is onze Instroom coördinator en zal al de nodige informatie kunnen geven. Daarnaast kan hij je uitnodigen voor een kennismaking en een rondleiding.

Contact opnemen met Ronald

Manja Noot
Contractmanager

E: m.noot@eegaplus.nl

Matthias Bosgraaf
Teamleider Trajectadministratie

E: m.bosgraaf@eegaplus.nl

Jorein Versteege
Medewerker Trajectadministratie

E: j.versteege@eegaplus.nl

Onderzoek

Bertine Carovigno
Teamleider Onderzoek en Gedrag/ Senior Gedragscoach

E: b.carovigno@eegaplus.nl

Lex Heyn
Loopbaanadviseur

E: l.heyn@eegaplus.nl

Fysiek trainer | Onderzoeker

Ilse Wessels
Fysiek trainer/onderzoeker

E: i.wessels@eegaplus.nl 

Onderzoeker

Barbara Pauw
gedragscoach

E: b.pauw@eegaplus.nl

Bram Oortgiesen
Gedragscoach

E: b.oortgiesen@eegaplus.nl

Janna Rosie
junior onderzoeker

E: j.rosie@eegaplus.nl

Ons traject naar werk kent 3 fases. Als eerst starten we met een kennismaking, intake en onderzoek

Zo komen wij erachter wie jij bent, of je past binnen ons traject, over welke vaardigheden jij beschikt, wat je sterke en zwakke punten zijn, wat voor begeleiding jij nodig hebt en welke beroepsrichting het beste bij jou past.

Lees verder

Ontwikkeling

Charlotte Heesbeen
Trainer/Coach

E: c.heesbeen@eegaplus.nl

Christiaan van Meurs
Teamleider Kwalificering en Opleiding / Senior Opleidingscoach

E: c.vanmeurs@eegaplus.nl

Frans Morsink
Opleidingscoach

E: f.morsink@eegaplus.nl

Hans Mul
Opleidingscoach

E: h.mul@eegaplus.nl

Henk Steetsel
Werkbegeleider

E: h.steetsel@eegaplus.nl

Wim van Velde
Werkbegeleider

E: w.vanvelde@eegaplus.nl

ECDL Docent

Ton Ekkelenkamp
Vakdocent

E: t.ekkelenkamp@eegaplus.nl

Mian Rouwhorst
Trajectondersteuner

E: m.rouwhorst@eegaplus.nl

In de 2e fase volg je theoretische modules, trainingen, cursussen en stages

Je werkt aan je persoonlijke ontwikkeling. In stages leer je jouw kwaliteiten te benutten en vaardigheden te ontwikkelen. Op deze manier zorgen we er samen voor dat je leert functioneren in een werkomgeving.

Lees verder

Werk

Daan de Bie
Teamleider werk en Senior Werkcoach

E: d.debie@eegaplus.nl

Leonie Kruiper
Werkcoach

E: l.kruiper@eegaplus.nl

Anneleen Schimmel
Werkcoach

E: a.schimmel@eegaplus.nl

Marielle Simmelink
Werkcoach

E: m.simmelink@eegaplus.nl

Geeta Vrede
Werkcoach

E: g.vrede@eegaplus.nl

Manon Honders
Werkcoach

E: m.honders@eegaplus.nl

Tijdens de laatste fase ga jij op zoek naar dé baan die bij jou past en wij begeleiden jou hierbij

Zelfstandigheid staat centraal tijdens ons traject. Je moet na het traject bij EEGA Plus zelfredzaam kunnen zijn.

Lees verder