Benieuwd wie jou gaan begeleiden in je traject naar werk? Hieronder zie je onze medewerkers. De opleiding –en werkcoach vormen samen met jou een team om tot een succesvolle werkplek te komen!

Gehele traject

Jurgen Stavast
Traject coördinator

E: j.stavast@eegaplus.nl

Ronald Hulst
Instroom coördinator

E: r.hulst@eegaplus.nl

Als je meer wilt weten over een traject bij EEGA Plus kun je contact opnemen met Ronald Hulst

E: r.hulst@eegaplus.nl

T: 06 – 20 54 68 75

Ronald is onze Instroom coördinator en zal al de nodige informatie kunnen geven. Daarnaast kan hij je uitnodigen voor een kennismaking en een rondleiding.

Contact opnemen met Ronald

Onderzoek

Bertine Carovigno
Gedragscoach

E: b.carovigno@eegaplus.nl

Lex Heyn
Loopbaanadviseur

E: l.heyn@eegaplus.nl

Simone Klunder
Gedragscoach

E: s.klunder@eegaplus.nl

Trienke van der Veen
Onderzoeker

E: t.vanderveen@eegaplus.nl

Ons traject naar werk kent 3 fases. Als eerst starten we met een kennismaking, intake en onderzoek

Zo komen wij erachter wie jij bent, of je past binnen ons traject, over welke vaardigheden jij beschikt, wat je sterke en zwakke punten zijn, wat voor begeleiding jij nodig hebt en welke beroepsrichting het beste bij jou past.

Lees verder

Ontwikkeling

Maarten Filius
Fysiek trainer

E: m.filius@eegaplus.nl

Charlotte Heesbeen
Trainer/Coach

E: c.heesbeen@eegaplus.nl

Nick van Kooten
Opleidingscoach

E: n.vankooten@eegaplus.nl

Christiaan van Meurs
Opleidingscoach

E: c.vanmeurs@eegaplus.nl

Frans Morsink
Opleidingscoach

E: f.morsink@eegaplus.nl

Hans Mul
Opleidingscoach

E: h.mul@eegaplus.nl

Bram Oortgiesen
Opleidingscoach

E: b.oortgiesen@eegaplus.nl

Henk Steetsel
Werkbegeleider

E: h.steetsel@eegaplus.nl

Wim van Velde
Werkbegeleider

E: w.vanvelde@eegaplus.nl

In de 2e fase volg je theoretische modules, trainingen, cursussen en stages

Je werkt aan je persoonlijke ontwikkeling. In stages leer je jouw kwaliteiten te benutten en vaardigheden te ontwikkelen. Op deze manier zorgen we er samen voor dat je leert functioneren in een werkomgeving.

Lees verder

Werk

Daan de Bie
Werkcoach

E: d.debie@eegaplus.nl

Athur Broenland
Werkcoach/Jobcoach

E: a.broenland@eegaplus.nl

Leonie Kruiper
Werkcoach

E: l.kruiper@eegaplus.nl

Eugenia Lugua
Werkcoach

E: e.lugua@eegaplus.nl

Anneleen Schimmel
Werkcoach

E: a.schimmel@eegaplus.nl

Marielle Simmelink
Werkcoach

E: m.simmelink@eegaplus.nl

Geeta Vrede
Werkcoach

E: g.vrede@eegaplus.nl

Tijdens de laatste fase ga jij op zoek naar dé baan die bij jou past en wij begeleiden jou hierbij

Zelfstandigheid staat centraal tijdens ons traject. Je moet na het traject bij EEGA Plus zelfredzaam kunnen zijn.

Lees verder